10:57:00

Z BUTA W 2017

Nowy rok, nowe postanowienia. Podobno każdy z roku na rok ma ich coraz mniej albo są coraz gorsze jakościowo. Przecież to, czy one się spełnią w największej mierze zależy tylko od nas. Właściwe to całe życie zależy od nas. Tu pewnie zaczną się spekulacje... no bo przecież nieszczęścia losu, niesprzyjająca aura i takie tam inne. Naprawdę w to wierzymy, czy najzwyczajniej w świecie są to wymówki usprawiedliwiające nasze niepowodzenia?
Postanowienia noworoczne są przeróżne lecz je wszystkie łączy jedna rzecz. Jesteśmy w stanie je spełnić, osiągnąć cele tylko i wyłącznie wtedy, kiedy sami o to zadbamy, damy z siebie 100% i uwierzymy, że jest w nas taka siła, by tego dokonać. Najważniejsze są starania, bez tego nic samo nie przyjdzie. Od starań już krótka droga do działania, a od działania po sam cel. To prosta droga, którą wielu z nas bardzo rozszerza. Po prostu na wszystko trzeba czasu, ale czas i tak upłynie. Chcieć to móc.
Ja też uzmysłowiłam sobie to niedawno, że tak naprawdę sama sobie ciągle utrudniam, wciąż jakiś strach, jakieś wahania. Skoro z roku na rok mam to samo postanowienie i niewątpliwie tego chce, to dlaczego od tylu cholernych lat tego nie zrobię, choć wymaga to tylko i wyłącznie mojej inicjatywy i częściowego poświęcenia.
Jedyne, co się zmienia to priorytety. Moimi na ten rok jest przede wszystkim rodzina, samorozwój i dbanie o siebie. Bo jak sama ze sobą będę szczęśliwa to łatwo jest uszczęśliwiać innych. Żadnego jadu, rywalizacji, oczerniania. Bądźmy dla siebie dobrzy, bądźmy fajni.
Więc na ten 2017 rok tego właśnie wam życzę - dobra i miłości. Aby każdy z nas w tym roku określił jakąś swoją drogę. Aby naszym hasłem przewodnim nie było "nowy rok, nowa ja", bo mamy być sobą i siebie wzbogacać, a nie ciągle dążyć do zmiany ewidentnej. Życzę akceptacji siebie, pokochania siebie, bycia dobrym dla siebie. Dbajcie o rodzinę, bo rodzina to największy skarb jaki mamy. Dbajmy o zdrowie, bo jeśli ono jest to można osiągnąć wszystko!


SZCZĘŚLIWEGO!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 domiglowaty , Blogger