02:47:00

SEPHORA PALETA BRILLIANT MAKE UP

SEPHORA PALETA BRILLIANT MAKE UP

Paleta BRILLIANT MAKEUP to dla mnie absolutny hit. Polecam ją każdej kobiecie, która używa rożnych gam kolorystycznych do codziennego makijażu.
    Zacznę od cieni do powiek, które ułożone są w takiej kolejności, że łączenie kolorów pasujących do siebie nie jest żadnym problemem. Cienie utrzymują się na powiece bardzo długo nawet bez uprzedniego nałożenia bazy. Nie skruszają się i nie rozmazują. Kolory są wyraziste i na oku wyglądają identycznie jak w paletce. Jest ich bardzo dużo, mimo że każdy osobno jest mały spokojnie wystarcza na kilka miesięcy użytkowania. Brakuje kilku kolorów, ale wiadomo, że to kwestia upodobań.                                                
    Pomadki są świetne, choć bez odpowiedniego podkładu niestety nie utrzymują się zbyt długo. Ale po nałożeni kolory są przepiękne, nakładane pędzelkiem dłużej "żyją" na naszych ustach :) Każda kobieta znajdzie swulubiony kolor i stanie się jego prawdziwą miłośniczką. Duży wybór kolorów.
    Eyelinery, hmm... nie jestem zwolenniczką eyelinerów w kremie, raczej wolę płynne, których kolor jest o wiele bardziej wyrazistszy. Mimo to, musze przyznać, że te są bardzo dobrej jakości. Nałożenie ich odpowiednim pędzelkiem, nie sprawia dużej trudności. Kolory, jak na kremową konsystencję, są bardzo dobre i jest ich wiele. Utrzymują się na oku długo i raczej się nie rozmazują. 
    Dzięki dużej gamie kolorystycznej rózy, każda wybierze kolor odpowiedni dla siebie. Utrzymują się świetnie. Jedyne, co mnie w niektótych kolorach irytuje to to, że mają świecące drobinki, za czym ja ogólnie nie przepadam. To oczywiście też tylko kwestia gustu.

Reasumując, GORĄCO POLECAM! Każda miłośniczka makijażu powinna mieć tę paletkę, bo jest to moim zdaniem rewelacja. Wystaczy dokupić kilka rzeczy i już możemy tworzyć przeróżne piękne makijaże. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 domiglowaty , Blogger